Tripp Lite P572-006 HDMI-kabel 1,83 m HDMI Type C (Mini) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P572-006
- EAN: 0037332137920 0373321379200
Tripp Lite P572-006, 1,83 m, HDMI Type C (Mini), HDMI Type C (Mini), 10,2 Gbit/s, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P572-006. Kabellängd: 1,83 m, Anslutning 1: HDMI Type C (Mini), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Type C (Mini), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, HDMI-version: 1.3, Dataöverföringshastighet: 10,2 Gbit/s, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | HDMI Type C (Mini) |
| Anslutning 2 | HDMI Type C (Mini) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| HDMI-version | 1.3 |
| Dataöverföringshastighet | 10,2 Gbit/s |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Övrigt | |
| Bredd | 177,8 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Djup | 228,6 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332137927 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 410 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 139,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 226,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332137927 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |