Tripp Lite P569-010-CERT HDMI-kabel 3 m HDMI Typ A (standard) Svart, Magenta
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P569-010-CERT
- EAN: 0037332199218
Tripp Lite P569-010-CERT, 3 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 4096 x 2160 pixlar, 18 Gbit/s, Svart, Magenta
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P569-010-CERT. Kabellängd: 3 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Dataöverföringshastighet: 18 Gbit/s, Produktens färg: Svart, Magenta
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Produktens färg | Svart, Magenta |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| Dataöverföringshastighet | 18 Gbit/s |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 4096 x 2160 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 230 g |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332199215 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,22 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 365,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 304,8 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332199215 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |