Tripp Lite P569-015-CERT HDMI-kabel 4,6 m HDMI Typ A (standard) Burgundisk
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P569-015-CERT
- EAN: 0037332200167
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P569-015-CERT, 4,6 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 18 Gbit/s, Burgundisk
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
4K Hdmi Cable With Ethernet |
W129020779 | Register free see stock | ||
Related Products
- AV-Förlängare
- Fästen för Skyltningsskärmar
- HDMI-Kablar
- Bilddelare
- Ställ för bärbara datorer
- Höj- Och Sänkbara Skrivbord
- Datorbord
- Videokabeladaptrar
- Fästen och Ställ till Bildskärmar
-
Category: AV-Förlängare
-
Category: AV-Förlängare
-
Category: AV-Förlängare
-
Category: Fästen för Skyltningsskärmar
-
Category: Fästen för Skyltningsskärmar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: Bilddelare
-
Category: Bilddelare
-
Category: Ställ för bärbara datorer
-
Category: Höj- Och Sänkbara Skrivbord
-
Category: Höj- Och Sänkbara Skrivbord
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Fästen och Ställ till Bildskärmar
-
Category: Fästen och Ställ till Bildskärmar
-
Category: Fästen och Ställ till Bildskärmar
Description
Tripp Lite P569-015-CERT. Kabellängd: 4,6 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, HDMI-version: 2.0, Dataöverföringshastighet: 18 Gbit/s, Produktens färg: Burgundisk
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 4,6 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Produktens färg | Burgundisk |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Dataöverföringshastighet | 18 Gbit/s |
| HDMI Ethernet-kanal | Ja |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 320 g |
| Förpackningens bredd | 236,2 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 320 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 236,2 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 320 g |
| Övrigt | |
| Bredd | 236,2 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Djup | 12,7 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200164 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,27 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 452,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 393,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200164 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |