Tripp Lite U442-DOCK10-S dockningsstationer för bärbara datorer USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Silver
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U442-DOCK10-S
- EAN: 0037332213365 3733221336500
Tripp Lite U442-DOCK10-S, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, IEEE 802.3, Silver, MicroSD (TransFlash), SD, HDMI, RJ-45, Polyvinylklorid (PVC)
Offer details
Description
Tripp Lite U442-DOCK10-S. Värdgränssnitt: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Kommunikationsstandarder: IEEE 802.3. Produktens färg: Silver, Typ av minneskort: MicroSD (TransFlash), SD, Hub-gränssnitt: HDMI, RJ-45. Strömkälla av typen: USB, Strömförbrukning (vanlig): 45 W. Vikt: 70 g
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB 2.0 anslutningar | 1 |
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| Nätverk | |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3 |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Silver |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Ursprungsland | Kina |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Material, hölje | Polyvinylklorid (PVC) |
| Hub-gränssnitt | HDMI, RJ-45 |
| Lagringsmedia | |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Strömförbrukning (vanlig) | 45 W |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 40 - 50% |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 70 g |
| Förpackningens bredd | 144,8 mm |
| Låddjup | 81,3 mm |
| Höjd | 20,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 144,8 mm |
| Låddjup | 81,3 mm |
| Höjd | 20,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332213362 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,13 kg |
| Ytterförpackningens längd | 160 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 104,1 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 226,1 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,13 kg |
| Ytterförpackningens längd | 160 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 104,1 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 226,1 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Övrigt | |
| Kabellängd | 1,5 m |