Tripp Lite B127A-004-BH bilddelare HDMI 4x RJ-45
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B127A-004-BH
- EAN: 0037332263377
Tripp Lite B127A-004-BH, HDMI, 4x RJ-45, 3840 x 2160 pixlar, Svart, Metall, 4K Ultra HD
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B127A-004-BH. Video porttyp: HDMI, Video UT: 4x RJ-45. Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Produktens färg: Svart, Material, hölje: Metall. Kabeltyper som stöds: Cat6. AC-inspänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Ingående ström: 0.6 A. Bredd: 235 mm, Djup: 100 mm, Höjd: 29,7 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Videoportar mängd | 2 |
| Video porttyp | HDMI |
| Video UT | 4x RJ-45 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 4 |
| Likströmsingång | Ja |
| Stöd för Consumer Electronics Control (CEC) | Ja |
| Kabeltyper som stöds | Cat6 |
| Kabellängd | 1,38 m |
| Egenskaper | |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Rackmontering | Ja |
| Maximal räckvidd | 70 m |
| LED-indikatorer | Ja |
| Material, hölje | Metall |
| Produktens färg | Svart |
| Färgdjup | 36 bit |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Kabellängd | 1,38 m |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Nätverk | |
| Kabeltyper som stöds | Cat6 |
| Strömtillförsel | |
| Ingående ström | 0.6 A |
| Utgångsspänning | 24 V |
| Uteffekt | 1 A |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 650 g |
| Bredd | 235 mm |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 29,7 mm |
| Låddjup | 164,1 mm |
| Förpackningens bredd | 352 mm |
| Förpackningens höjd | 55,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,03 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackning | |
| Låddjup | 164,1 mm |
| Förpackningens bredd | 352 mm |
| Förpackningens höjd | 55,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,03 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Kabel inkluderad | HDMI |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 50 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 85% |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Grafikstyrenhet | |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Färgdjup | 36 bit |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Indikation | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Video UT | 4x RJ-45 |
| Rackmontering | Ja |
| Maximal räckvidd | 70 m |
| Material, hölje | Metall |
| HDMI-version | 2.0 |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 586 mm |
| Ytterförpackningens längd | 374,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 197,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 11,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332263374 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176990 |