Tripp Lite P568-100-ACT HDMI-kabel 30,5 m HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P568-100-ACT
- EAN: 0037332200686
Tripp Lite P568-100-ACT, 30,5 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P568-100-ACT. Kabellängd: 30,5 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, HDMI-version: 1.3, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 30,5 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| HDMI-version | 1.3 |
| Grafikupplösningar som stöds | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| HDCP | Ja |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 348 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 398,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,27 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 348 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 398,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,27 kg |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200683 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 11,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 480,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 249,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 249,9 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200683 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |