Tripp Lite B127A-008-BH bilddelare HDMI 8x RJ-45
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B127A-008-BH
- EAN: 0037332269171
Tripp Lite B127A-008-BH, HDMI, 8x RJ-45, 3840 x 2160 pixlar, Svart, Metall, 4K Ultra HD
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B127A-008-BH. Video porttyp: HDMI, Video UT: 8x RJ-45. Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Produktens färg: Svart, Material, hölje: Metall. Kabeltyper som stöds: Cat6. AC-inspänning: 100-240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Utgångsspänning: 24 V. Bredd: 440 mm, Djup: 181 mm, Höjd: 44 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Videoportar mängd | 8 |
| Video porttyp | HDMI |
| Video UT | 8x RJ-45 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 8 |
| Likströmsingång | Ja |
| Stöd för Consumer Electronics Control (CEC) | Ja |
| Kabeltyper som stöds | Cat6 |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Egenskaper | |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Rackmontering | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Maximal räckvidd | 70,1 m |
| LED-indikatorer | Ja |
| Material, hölje | Metall |
| Produktens färg | Svart |
| Färgdjup | 36 bit |
| Certifiering | CCC; CE; FCC; GS; TUV; UL; cUL, UL Listed; cUL Listed, RoHS; CE (Europe); REACH; FCC (USA) |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Kabellängd | 1,5 m |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| HDCP-version | 2.2 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Nätverk | |
| Kabeltyper som stöds | Cat6 |
| Strömtillförsel | |
| Utgångsspänning | 24 V |
| Uteffekt | 2 A |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| AC-inspänning | 100-240 V |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 440 mm |
| Djup | 181 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Låddjup | 164,1 mm |
| Förpackningens bredd | 290,1 mm |
| Höjd | 55,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,6 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackning | |
| Låddjup | 164,1 mm |
| Förpackningens bredd | 290,1 mm |
| Höjd | 55,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,6 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Kabel inkluderad | DC |
| Förpackningstyp | Låda |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 50 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 85% |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Hållbarhetscertifiering | UL ECOLOGO |
| Grafikstyrenhet | |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Färgdjup | 36 bit |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Certifikat | |
| Certifiering | CCC; CE; FCC; GS; TUV; UL; cUL, UL Listed; cUL Listed, RoHS; CE (Europe); REACH; FCC (USA) |
| Indikation | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tekniska data | |
| Video UT | 8x RJ-45 |
| Rackmontering | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal räckvidd | 70,1 m |
| Material, hölje | Metall |
| HDMI-version | 2.0 |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Hållbarhetscertifiering | UL ECOLOGO |
| Certifikat för överensstämmelse | CCC, CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS, WEEE |
| Logistikdata | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 517,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 310,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 178,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 2 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8525,50,3035 |