Offer details
Description
Tripp Lite U442-DOCK15-S. Grundläggande enhetstyp: Surfplatta / Smartphone, Brand kompatibilitet: Varje varumärke. Dockningskontakttyp: USB Type-C. Vikt: 70 g. Produktens färg: Grå
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Grundläggande enhetstyp | Surfplatta / Smartphone |
| Brand kompatibilitet | Varje varumärke |
| Produktens färg | Grå |
| Material | Gjuten aluminium |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Nätverk | |
| Bluetooth | Nej |
| Anslutningar | |
| Dockningskontakttyp | USB Type-C |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 1 |
| Ljudutgång | 3,5 mm |
| HDMI | Ja |
| Typ av HDMI-kontakt | Full storlek |
| USB C-typ, antal portar | 1 |
| Bluetooth | Nej |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| DC utgående ström | 3 A |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 70 g |
| Förpackning | |
| Antal | 1 |
| Förpackningens bredd | 145 mm |
| Låddjup | 74,9 mm |
| Förpackningens höjd | 26,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Manual | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332251708 |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,2 kg |
| Ytterförpackningens längd | 160 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 95 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 290,1 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |