Tripp Lite P569-006 HDMI-kabel 1,83 m HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P569-006
- EAN: 0373321606528 0151903070680 06 ...3070680 0689290008066 0037332160652 0100177522821more
Tripp Lite P569-006, 1,83 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 4096 x 2160 pixlar, 3D kompatibilitet, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P569-006. Kabellängd: 1,83 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, HDMI-version: 1.4, 3D kompatibilitet, Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Dataöverföringshastighet: 18 Gbit/s, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| HDMI-version | 1.4 |
| Dataöverföringshastighet | 18 Gbit/s |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 4096 x 2160 |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| HDMI Ethernet-kanal | Ja |
| HDCP | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens | 30 hz |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| HDCP-version | 1.4 |
| Färgsampling | 4:4:4 |
| EDID (Extended display identification data) | Ja |
| Böjradie (min) | 6 cm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 6 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332160659 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 960 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332160659 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |