Tripp Lite P136-06N-H2V2 videokabeladapter 0,15 m Vit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P136-06N-H2V2
- EAN: 0037332200334
Tripp Lite P136-06N-H2V2, 0,15 m, Hankoppling, Honkoppling, Vit, Aktiv videokonverterare, Vietnam
Offer details
Description
Tripp Lite P136-06N-H2V2. Kabellängd: 0,15 m, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Typ, kontakt 2: Honkoppling. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 348 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 348 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Vit |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Konverteringstyp | Aktiv videokonverterare |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 348 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 348 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 320 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200331 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |