Tripp Lite P568F-20M-8K6 HDMI-kabel HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P568F-20M-8K6
- EAN: 0037332260956
Tripp Lite P568F-20M-8K6, 20 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 3D kompatibilitet, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P568F-20M-8K6. Kabellängd: 20 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, HDMI-version: 2.1, 3D kompatibilitet, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 20 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Kabel material | Fiberoptik |
| Magnetiskt skyddad | Ja |
| HDMI-version | 2.1 |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds | 7680 x 4320 |
| Videolägen som stöds | 4320p |
| Ferritpärla | Ja |
| HDR-stöd | Ja |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Färgsampling | 4:4:4 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 80% |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 4,5 mm |
| Förpackningens bredd | 73,9 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 235 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 950 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 73,9 mm |
| Låddjup | 225 mm |
| Förpackningens höjd | 235 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 950 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332260953 |
| Tekniska detaljer | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 10,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 385,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 264,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 469,9 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332260953 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |