Tripp Lite P569-025 HDMI-kabel 7,62 m HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P569-025
- EAN: 0631058276118 0163120300112 01 ...0300112 0100177522845 0689290008363 0373321606764 0151903070895 0617407347128 0763615944083 0767887406898 0749858037423 0037332160676 0102930533242 0731215341724more
Tripp Lite P569-025, 7,62 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 4096 x 2160 pixlar, 3D kompatibilitet, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P569-025. Kabellängd: 7,62 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, HDMI-version: 1.4, 3D kompatibilitet, Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Dataöverföringshastighet: 10,2 Gbit/s, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 7,62 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| HDMI-version | 1.4 |
| Dataöverföringshastighet | 10,2 Gbit/s |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 550 g |
| Förpackningens bredd | 254 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 304,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 550 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 254 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 304,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 550 g |
| Övrigt | |
| Bredd | 254 mm |
| Höjd | 304,8 mm |
| Djup | 12,7 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332160673 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,45 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 152,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 355,6 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332160673 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |