Tripp Lite P569-010-IND2 HDMI-kabel 3,05 m HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P569-010-IND2
- EAN: 0037332238504
Tripp Lite P569-010-IND2, 3,05 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 3840 x 2160 pixlar, Ljudreturkanal (ARC), Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P569-010-IND2. Kabellängd: 3,05 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, HDMI-version: 2.0, Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Ljudreturkanal (ARC), Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3,05 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Produktens färg | Svart |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDMI Ethernet-kanal | Ja |
| Ljudreturkanal (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 260 g |
| Kabeldiameter | 7,3 mm |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 266,7 mm |
| Förpackningens höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 260 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 266,7 mm |
| Förpackningens höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 260 g |
| Övrigt | |
| Bredd | 203,2 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Djup | 266,7 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332238501 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,59 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 482,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332238501 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |