Tripp Lite P568-050 HDMI-kabel 15,24 m HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P568-050
- EAN: 0373321378524 0642404118020 08 ...4118020 0804993672547 0999993647265 6034302028404 0971474358341 0782695391846 0112840354547 0163120450961 0031112086569 0172302880298 6615324230817 0037332137852more
Tripp Lite P568-050, 15,24 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 3840 x 2160 pixlar, 3D kompatibilitet, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite P568-050. Kabellängd: 15,24 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, 3D kompatibilitet, Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Dataöverföringshastighet: 10,2 Gbit/s, Ljudreturkanal (ARC), Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 15,24 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Magnetiskt skyddad | Ja |
| Dataöverföringshastighet | 10,2 Gbit/s |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160 |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Ljudreturkanal (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens | 30 hz |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
| Enkelriktad | Nej |
| Färgsampling | 4:4:4 |
| EDID (Extended display identification data) | Ja |
| Antal avskärmande skikt | 2 |
| Böjradie (min) | 3,65 cm |
| Typ av kabel | Rund kabel |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 1 kg |
| Kabeldiameter | 7,3 mm |
| Förpackningens bredd | 304,8 mm |
| Låddjup | 25,4 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 304,8 mm |
| Låddjup | 25,4 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Bredd | 304,8 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Djup | 25,4 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 20037332137856 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8,57 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 205,7 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 20037332137856 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |