Tripp Lite P568-15M-FBR HDMI-kabel HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P568-15M-FBR
- EAN: 0037332236821
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P568-15M-FBR, 15 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 3D kompatibilitet, 18 Gbit/s, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE 4K HDMI Fiber Active Cbl |
4570345 | Register free see stock | ||
|
4K Hdmi Fiber Active Optical |
W128338818 | |||
Related Products
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
Description
Tripp Lite P568-15M-FBR. Kabellängd: 15 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, HDMI-version: 2.0, 3D kompatibilitet, Dataöverföringshastighet: 18 Gbit/s, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 15 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Produktens färg | Svart |
| Kabel material | Fiberoptik |
| Magnetiskt skyddad | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| Dataöverföringshastighet | 18 Gbit/s |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160 |
| HDMI Ethernet-kanal | Ja |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 199,9 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Förpackningens höjd | 50 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 510 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 199,9 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Förpackningens höjd | 50 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 510 g |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332236828 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 395 mm |
| Ytterförpackningens längd | 264,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 220 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332236828 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |