Tripp Lite B013-HU-4K KVM-förlängare Sändare och mottagare
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B013-HU-4K
- EAN: 0037332241160
Tripp Lite B013-HU-4K, Sändare och mottagare, Kabel, 70 m, Cat5, Cat6, 3840 x 2160 pixlar, 24 bit
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B013-HU-4K. Modell: Sändare och mottagare, Anslutningsteknologi: Kabel, Maximal överföringshastighet avstånd: 70 m. Porttyp för videosändare: HDMI, Porttyp för lokal mus-/tangentbordssändare: USB. Porttyp för lokal videmottagare: HDMI, Porttyp för lokal mus-/tangentbordsmottagare: USB. Typ av USB-port: USB Type-A. AC-inspänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Ingående ström: 0.3 A
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Sändare och mottagare |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 70 m |
| Kabeltyper som stöds | Cat5, Cat6 |
| Maximal digital upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Gjuten aluminium |
| Ursprungsland | Kina |
| Färgdjup | 24 bit |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Transmitter | |
| Porttyp för videosändare | HDMI |
| Antal RJ-45 portar (sändare) | 1 |
| Porttyp för lokal mus-/tangentbordssändare | USB |
| Mottagare | |
| Antal RJ-45 portar (mottagare) | 1 |
| Porttyp för lokal videmottagare | HDMI |
| Porttyp för lokal mus-/tangentbordsmottagare | USB |
| Anslutningar | |
| Typ av USB-port | USB Type-A |
| PC-ljud in | Ja |
| PC-Ljud ut | Ja |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Ingående ström | 0.3 A |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 240 mm |
| Låddjup | 176 mm |
| Förpackningens höjd | 80 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,07 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 240 mm |
| Låddjup | 176 mm |
| Förpackningens höjd | 80 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,07 kg |
| Kabel inkluderad | IR, USB |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | IR, USB |
| Bruksanvisning | Ja |
| Typer av nätkontakter som ingår | AU, EU, NA, UK |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332241167 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 90% |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens bredd | 270 mm |
| Ytterförpackningens längd | 420,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 380 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 10,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332241167 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |