Tripp Lite P500-025 VGA-kabel 7,62 m VGA (D-Sub) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P500-025
- EAN: 0727298400595 0711938631401 06 ...8631401 0641676297563 0767887428005 5057454606079 0763615943512 0037332125170 5580007478798 6213759716090 5596692149813 7133363477967 0373321251704 0617407387261more
Tripp Lite P500-025, 7,62 m, VGA (D-Sub), VGA (D-Sub), Hankoppling, Honkoppling, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P500-025. Kabellängd: 7,62 m, Anslutning 1: VGA (D-Sub), Anslutning 2: VGA (D-Sub). Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 254 mm, Låddjup: 25,4 mm, Höjd: 304,8 mm. Ytterförpackningens bredd: 381 mm, Ytterförpackningens längd: 50,8 mm, Ytterförpackningens höjd: 254 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 7,62 m |
| Anslutning 1 | VGA (D-Sub) |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Magnetiskt skyddad | Ja |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 254 mm |
| Låddjup | 25,4 mm |
| Förpackningens höjd | 304,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 20037332125174 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 254 mm |
| Låddjup | 25,4 mm |
| Förpackningens höjd | 304,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 10 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 381 mm |
| Ytterförpackningens längd | 50,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 254 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 20037332125174 |