Tripp Lite P571-010-MINI HDMI-kabel 3,05 m HDMI Type C (Mini) HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P571-010-MINI
- EAN: 0037332186089
Tripp Lite P571-010-MINI, 3,05 m, HDMI Type C (Mini), HDMI Typ A (standard), 1920 x 1080 pixlar, 10,2 Gbit/s, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P571-010-MINI. Kabellängd: 3,05 m, Anslutning 1: HDMI Type C (Mini), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, Maximal upplösning: 1920 x 1080 pixlar, Dataöverföringshastighet: 10,2 Gbit/s, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3,05 m |
| Anslutning 1 | HDMI Type C (Mini) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Dataöverföringshastighet | 10,2 Gbit/s |
| Maximal upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332186086 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,42 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 431,8 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332186086 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |