Tripp Lite P569-003 HDMI-kabel 0,91 m HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P569-003
- EAN: 0612686527414 0803983010703 01 ...3010703 0115970772212 5057454619796 0741329003180 0631058276088 0373321606450 0037332160645 0689290008073 0163120697243 0638865610067 0182682313378more
Tripp Lite P569-003, 0,91 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 4096 x 2160 pixlar, 3D kompatibilitet, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P569-003. Kabellängd: 0,91 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, HDMI-version: 1.4, 3D kompatibilitet, Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Dataöverföringshastighet: 10,2 Gbit/s, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,91 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| HDMI-version | 1.4 |
| Dataöverföringshastighet | 10,2 Gbit/s |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 90 g |
| Förpackningens bredd | 182,9 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 231,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 182,9 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 231,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Övrigt | |
| Bredd | 182,9 mm |
| Höjd | 231,1 mm |
| Djup | 12,7 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332160642 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 860 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332160642 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |