Tripp Lite U442-DOCK8-GG dockningsstationer för bärbara datorer Kabel USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Svart, Grå
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: U442-DOCK8-GG
- EAN: 0037332261281
Tripp Lite U442-DOCK8-GG, Kabel, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 100 W, 1.4/2.2, Svart, Grå, MicroSD (TransFlash), SD
Offer details
Description
Tripp Lite U442-DOCK8-GG. Anslutningsteknologi: Kabel, Värdgränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB-strömförsörjning upp till: 100 W. Produktens färg: Svart, Grå, Typ av minneskort: MicroSD (TransFlash), SD, Dataöverföringshastighet: 5 Gbit/s. Strömkälla av typen: USB, Strömanslutning: USB Type-C, Utgångsspänning: 20 V. Bredd: 109,9 mm, Djup: 58,9 mm, Höjd: 11,4 mm. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 100,1 mm, Låddjup: 23,1 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 0 |
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Uttag för mikrofon/linje in | Nej |
| Hörlursutgångar | 0 |
| USB-strömleverans | Ja |
| Revision av USB-strömförsörjning | 3.0 |
| USB-strömförsörjning upp till | 100 W |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
| HDCP | Ja |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | Ja |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Antal displayer som stöds | 2 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal digital upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Dataöverföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Laddning funktion | Ja |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Material, hölje | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Gjuten aluminium |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| HDR-stöd | Nej |
| Lagringsmedia | |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Strömförbrukning (vanlig) | 15 W |
| Utgångsspänning | 20 V |
| Uteffekt | 5 A |
| Strömanslutning | USB Type-C |
| Strömkabel längd | 0,12 m |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 109,9 mm |
| Djup | 58,9 mm |
| Höjd | 11,4 mm |
| Vikt | 90 g |
| Förpackningens bredd | 100,1 mm |
| Låddjup | 23,1 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Förpackning | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 100,1 mm |
| Låddjup | 23,1 mm |
| Höjd | 140 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska data | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332261288 |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS, UKCA |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,3 kg |
| Ytterförpackningens längd | 134,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 294,9 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 119,9 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,3 kg |
| Ytterförpackningens längd | 134,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 294,9 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 119,9 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |