Tripp Lite P136-06N-H2V2LB videokabeladapter 0,1524 m DisplayPort HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P136-06N-H2V2LB
- EAN: 0037332209238 0373322092382
Tripp Lite P136-06N-H2V2LB, 0,1524 m, DisplayPort, HDMI Typ A (standard), Hankoppling, Honkoppling, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite P136-06N-H2V2LB. Kabellängd: 0,1524 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard). Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 348 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 348 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,1524 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 348 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 348 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 320 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332209235 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |