Tripp Lite DMCS3770L fäste för skyltningsskärm 177,8 cm (70") Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: DMCS3770L
- EAN: 5715063716632 10037332213478 0 ...32213478 0037332213471more
Tripp Lite DMCS3770L, 40 kg, 94 cm (37"), 177,8 cm (70"), 200 x 200 mm, 400 x 400 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite DMCS3770L. Maxvikt: 40 kg, Minsta skärmstorlek: 94 cm (37"), Maximal skärmstorlek: 177,8 cm (70"), Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min): 200 x 200 mm, Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max): 400 x 400 mm. Produktens färg: Svart
Specifications
| Mounting | |
|---|---|
| Minsta skärmstorlek | 94 cm (37") |
| Maximal skärmstorlek | 177,8 cm (70") |
| Monteringssätt | Golv |
| Maxvikt | 40 kg |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering | 200 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400,600 x 400 |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 200 x 200 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 400 x 400 mm |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Modell | Bärbart golvställ för plattskärmar |
| Material, hölje | Gjuten aluminium, Stål |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 701 mm |
| Djup | 701 mm |
| Höjd | 1714,5 mm |
| Vikt | 15,7 kg |
| Förpackningens bredd | 485,1 mm |
| Låddjup | 1036,3 mm |
| Höjd | 78,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 17,3 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 485,1 mm |
| Låddjup | 1036,3 mm |
| Höjd | 78,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 17,3 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal | 1 |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332213478 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 505,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 99,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 1059,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 17,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332213478 |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |