Tripp Lite P569-006-2B-MF HDMI-kabel 1,83 m HDMI Typ A (standard) Beige, Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P569-006-2B-MF
- EAN: 0037332237750
Tripp Lite P569-006-2B-MF, 1,83 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 3840 x 2160 pixlar, 3D kompatibilitet, Beige, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P569-006-2B-MF. Kabellängd: 1,83 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Honkoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, HDMI-version: 2.0b, 3D kompatibilitet, Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Produktens färg: Beige, Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Beige, Svart |
| AWG kabelstorlek | 28 |
| HDMI-version | 2.0b |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDMI Ethernet-kanal | Ja |
| HDCP | Ja |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 140 g |
| Kabeldiameter | 7,3 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 241,3 mm |
| Förpackningens höjd | 19 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 241,3 mm |
| Förpackningens höjd | 19 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
| Övrigt | |
| Bredd | 177,8 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Djup | 241,3 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332237757 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,36 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 362 mm |
| Ytterförpackningens längd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332237757 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |