Tripp Lite P569-003-SLIM HDMI-kabel 0,91 m HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P569-003-SLIM
- EAN: 0037332199355
Tripp Lite P569-003-SLIM, 0,91 m, HDMI Typ A (standard), HDMI Typ A (standard), 4096 x 2160 pixlar, 3D kompatibilitet, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P569-003-SLIM. Kabellängd: 0,91 m, Anslutning 1: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard), Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, 3D kompatibilitet, Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Dataöverföringshastighet: 18 Gbit/s, Ljudreturkanal (ARC), Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,91 m |
| Anslutning 1 | HDMI Typ A (standard) |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| AWG kabelstorlek | 36 |
| Dataöverföringshastighet | 18 Gbit/s |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 4096 x 2160 |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Ljudreturkanal (ARC) | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ytterhöljets material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332199352 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 360 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 401,3 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332199352 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |