Tripp Lite DMCS1732S höj- och sänkbart skrivbord
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: DMCS1732S
- EAN: 3540260224916 0037332239440
Tripp Lite DMCS1732S, Svart, 81,3 cm (32"), 8 kg, Golv, 43,2 cm (17"), 75 x 75,100 x 100 mm
Offer details
Description
Tripp Lite DMCS1732S. Produktens färg: Svart, Maximal skärmstorlek: 81,3 cm (32"), Maxvikt: 8 kg. Lutningsvinkel: -30 - 30°, Antal hjul: 4 hjul. Bredd: 652,8 mm, Djup: 533,4 mm, Höjd: 1780,5 mm. Förpackningens bredd: 525,8 mm, Låddjup: 1079,5 mm, Höjd: 170,2 mm. Ursprungsland: Kina, Ytterförpackningens längd: 1110 mm, Produkter per ytterförpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Monteringssätt | Golv |
| Maxvikt | 8 kg |
| Höjdjustering | Ja |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Maximal skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Minsta skärmstorlek | 43,2 cm (17") |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Lutningsvinkel | -30 - 30° |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Ursprungsland | Kina |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Förbättrad kabelhantering | Nej |
| Lutningsjustering | Ja |
| Tekniska detaljer | |
| Monteringssätt | Golv |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
| Höjdjustering | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332239447 |
| Produktens färg | Svart |
| Maxvikt | 8 kg |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Ergonomi | |
| Höjdjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -30 - 30° |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Lutningsjustering | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 10,3 kg |
| Höjd | 1780,5 mm |
| Djup | 533,4 mm |
| Bredd | 652,8 mm |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 14,7 kg |
| Låddjup | 1079,5 mm |
| Förpackningens höjd | 170,2 mm |
| Förpackningens bredd | 525,8 mm |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 15,1 kg |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens längd | 1110 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 185,4 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 94038900 |
| Ytterförpackningens bredd | 569 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332239447 |