Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P500-010. Kabellängd: 3,05 m, Anslutning 1: VGA (D-Sub), Anslutning 2: VGA (D-Sub). Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 340 g. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 457,2 mm, Ytterförpackningens bruttovikt: 3,6 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3,05 m |
| Anslutning 1 | VGA (D-Sub) |
| Anslutning 2 | VGA (D-Sub) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Magnetiskt skyddad | Ja |
| Maximal upplösning | 2048 x 1536 pixlar |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 340 g |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 360 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 360 g |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332128093 |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 0 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332128093 |