Tripp Lite P350-10N-10 buntband Buntband med krok och ögla Svart 10 styck
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P350-10N-10
- EAN: 5054484441526 5054629040522 03 ...9040522 0373321433100 0037332143310 5054533441521 0115970716452 0100177252520 0163120771035 5052182406410 0168141453878more
Tripp Lite P350-10N-10, Buntband med krok och ögla, Svart, 254 mm, 180,3 mm, 12,7 mm, 254 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P350-10N-10. Modell: Buntband med krok och ögla, Produktens färg: Svart. Produktlängd: 254 mm, Förpackningens bredd: 180,3 mm, Låddjup: 12,7 mm. Antal per förpackning: 10 styck. Ursprungsland: Kina, Ytterförpackningens bredd: 260,1 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Buntband med krok och ögla |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332143317 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 180,3 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Produktlängd | 254 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 10 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 260,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 269,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 390 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Kina |