Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P352-07N-100. Produktens färg: Grå. Produktlängd: 190,5 mm, Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm. Antal per förpackning: 100 styck. Ursprungsland: Kina, Ytterförpackningens bredd: 228,6 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Grå |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332184457 |
| Harmonized System (HS)-kod | 39239000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Produktlängd | 190,5 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 100 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 228,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 279,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,09 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 39239000 |