Tripp Lite P580-006 DisplayPort-kabel 1,83 m Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P580-006
- EAN: 0803982818447 4923113142152 07 ...3142152 0763615944120 0012951707488 0151903594780 0012302722931 0756727950509 0601000673050 0037332145963 0373321459636more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P580-006, 1,83 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, 3840 x 2160 pixlar
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE DisplayPort Cable |
4569071 | Register free see stock | ||
|
Displayport Cable With |
W128338834 | |||
Related Products
- DVI-Kablar
- VGA-Kablar
- Videokabeladaptrar
- Displayport-Kablar
- HDMI-Kablar
- Dockningsstationer För Bärbara Datorer
- Ljudkablar
- Keystone-Moduler
- Kabelomvandlare (Hane/Hona)
- KVM-Switchar
- AV-Förlängare
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Kabelomvandlare (Hane/Hona)
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
-
Category: KVM-Switchar
Description
Tripp Lite P580-006. Kabellängd: 1,83 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ursprungsland: Vietnam, Ytterförpackningens bredd: 348 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | Ja |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| HDCP | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332145960 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 930 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 348 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 348 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332145960 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |