Offer details
Description
Tripp Lite P580-015. Kabellängd: 4,57 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ursprungsland: Vietnam, Ytterförpackningens bredd: 500,1 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 4,57 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Låsande kontakter | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160 |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| HDCP | Ja |
| Kontakttyp | Hane/Hane |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332145946 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,85 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 500,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 500,1 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332145946 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |