Tripp Lite P139-003-DP-V2B DisplayPort-kabel 0,9 m Mini DisplayPort Vit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P139-003-DP-V2B
- EAN: 0037332201768
Tripp Lite P139-003-DP-V2B, 0,9 m, Mini DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Honkoppling, 3840 x 2160 pixlar
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P139-003-DP-V2B. Kabellängd: 0,9 m, Anslutning 1: Mini DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 228,6 mm, Höjd: 12,7 mm. Ursprungsland: Kina, Ytterförpackningens bredd: 304,8 mm, Ytterförpackningens längd: 345,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,9 m |
| Anslutning 1 | Mini DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Vit |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332201765 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 450 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 345,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332201765 |