Tripp Lite P312-006 ljudkabel 1,83 m 3,5mm Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P312-006
- EAN: 0631058273711 0807320266822 00 ...0266822 0037332012128 0100177522449 0168141210860 0741329047436 0700112913044 0767887406492 0182682312593 0373320121282 0115970772465 0739197306236 0803983010550more
Tripp Lite P312-006, 3,5mm, Hankoppling, 3,5mm, Hankoppling, 1,83 m, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite P312-006. Anslutning 1: 3,5mm, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: 3,5mm, Typ, kontakt 2: Hankoppling, Kabellängd: 1,83 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | 3,5mm |
| Anslutning 2 | 3,5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 300 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 406,4 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332012125 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |