Tripp Lite B030-DP16-17DIP KVM-switchar Rackmontering Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B030-DP16-17DIP
- EAN: 0037332258717
Tripp Lite B030-DP16-17DIP, 1920 x 1080 pixlar, Nätverksansluten (Ethernet), Full HD, Rackmontering, 1U, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B030-DP16-17DIP. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: DisplayPort. HD-typ: Full HD, Maximal upplösning: 1920 x 1080 pixlar, Fördröjning vid autosökning (min): 1 s. Produktens färg: Svart, Rackkapacitet: 1U, Material, hölje: Metall. Displaytyp: LCD, Skärm diagonal: 43,2 cm (17"). Strömkälla: AC, Spänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 16 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | DisplayPort |
| DisplayPort-version | 1.1 |
| Antal Displayportar | 17 |
| Konsolportar | DisplayPort, USB A |
| USB-hubb | Ja |
| Antal USB 2.0 typ-B-portar | 16 |
| Antal USB 2.0 typ A-hubbportar | 1 |
| HDCP | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Prestanda | |
| Fördröjning vid autosökning (min) | 1 s |
| Fördröjning vid autosökning (max) | 255 s |
| HD-typ | Full HD |
| Maximal upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Rackmontering | Ja |
| Tryckknapp | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Snabbknappar | Ja |
| Rackkapacitet | 1U |
| Material, hölje | Metall |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Display | |
| Inbyggd display | Ja |
| Displaytyp | LCD |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Skärm diagonal | 43,2 cm (17") |
| Strömtillförsel | |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Ingående ström | 1 A |
| Strömkälla | AC |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Grafikstyrenhet | |
| HD-typ | Full HD |
| Maximal upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Tekniska detaljer | |
| USB-hubb | Ja |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 14,7 kg |
| Förpackningens bredd | 670,1 mm |
| Låddjup | 140 mm |
| Höjd | 830,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 670,1 mm |
| Låddjup | 140 mm |
| Höjd | 830,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | AC, DisplayPort, Telefon (RJ-11), USB typ A till USB typ B |
| Snabbinstallationsguide | Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 670,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 140 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 830,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 20 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8471,80,1000 |