Tripp Lite P580AB-006 DisplayPort-kabel 1,83 m Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: P580AB-006
- EAN: 0037332261106
Tripp Lite P580AB-006, 1,83 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, 4096 x 2160 pixlar
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P580AB-006. Kabellängd: 1,83 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: REACH, RoHS. Kabeldiameter: 6 mm. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ursprungsland: Vietnam, Ytterförpackningens bredd: 348 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Låsande kontakter | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| AWG kabelstorlek | 30 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 6 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackning | |
| Kabeldiameter | 6 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Tekniska detaljer | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332261103 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 930 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 348 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 348 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332261103 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |