Tripp Lite P581-006-VGA-V2 videokabeladapter 1,8 m DisplayPort Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P581-006-VGA-V2
- EAN: 0037332191939
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P581-006-VGA-V2, 1,8 m, DisplayPort, VGA, Hankoppling, Hankoppling, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE DisplayPort 1.2 to VGA |
4569099 | Register free see stock | ||
|
Displayport 1,2 To Vga Active |
W128338845 | |||
Related Products
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
Description
Tripp Lite P581-006-VGA-V2. Kabellängd: 1,8 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: VGA. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 406,4 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 457,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | VGA |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332191936 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |