Tripp Lite P580F3-20M-8K6 DisplayPort-kabel Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P580F3-20M-8K6
- EAN: 0037332259929
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P580F3-20M-8K6, 20 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, 7680 x 4320 pixlar
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Displayport Active Optical |
W128431093 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
Description
Tripp Lite P580F3-20M-8K6. Kabellängd: 20 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: CE, REACH, RoHS. Kabeldiameter: 4,8 mm. Förpackningens bredd: 199,9 mm, Låddjup: 190 mm, Höjd: 65 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 20 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Låsande kontakter | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Kabelmärkning | CL3 |
| Kabel material | Fiberoptik |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Maximal upplösning | 7680 x 4320 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160, 4096 x 2160, 5120 x 2880, 7680 x 4320 |
| Videolägen som stöds | 720p, 1080p, 1600p, 2160p, 2880p, 4320p |
| HDCP | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Hållbarhet | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 4,8 mm |
| Förpackningens bredd | 199,9 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Förpackningens höjd | 65 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 650 g |
| Förpackning | |
| Kabeldiameter | 4,8 mm |
| Förpackningens bredd | 199,9 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Förpackningens höjd | 65 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 650 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332259926 |
| Certifikat för överensstämmelse | CE, REACH, RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 395 mm |
| Ytterförpackningens längd | 344,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 106,7 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332259926 |