Tripp Lite B004-DPUA2-K KVM-switchar Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B004-DPUA2-K
- EAN: 0037332188625
Tripp Lite B004-DPUA2-K, 2560 x 1600 pixlar, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B004-DPUA2-K. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: DisplayPort. Maximal upplösning: 2560 x 1600 pixlar, Antal användare: 1 användare (er). Produktens färg: Svart, Kabellängd: 1,2 m. Spänning: 100-240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Ingående ström: 0.5 A. Certifikat för överensstämmelse: RoHS
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 1 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | DisplayPort |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
| USB-version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-anslutning | USB Type-A, USB Typ B |
| Hörlursutgångar | 3 |
| Visa anslutning | Ja |
| Likströmsingång | Ja |
| Antal USB-konsolportar | 2 |
| Konsolportar | 3ˌ5 mm hörlur, 3ˌ5mm mic, DisplayPort, USB B |
| USB-hubb | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ A-hubbportar | 2 |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Prestanda | |
| Maximal upplösning | 2560 x 1600 pixlar |
| Antal användare | 1 användare (er) |
| Stöd för DDC/DDC2 | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Rackmontering | Nej |
| LED-indikatorer | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Strömtillförsel | |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Ingående ström | 0.5 A |
| Utgångsspänning | 9 V |
| Uteffekt | 2 A |
| Spänning | 100-240 V |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Grafikstyrenhet | |
| Maximal upplösning | 2560 x 1600 pixlar |
| Tekniska detaljer | |
| USB-version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Visa anslutning | Ja |
| USB-hubb | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Kina |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 165,1 mm |
| Djup | 88,9 mm |
| Höjd | 45,7 mm |
| Vikt | 590 g |
| Förpackningens bredd | 205,7 mm |
| Låddjup | 139,7 mm |
| Höjd | 175,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,36 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 205,7 mm |
| Låddjup | 139,7 mm |
| Höjd | 175,3 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,36 kg |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | Ljud (3ˌ5mm), DisplayPort, USB |
| Bruksanvisning | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 439,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 429,3 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 391,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 17,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332188622 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176200 |