Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P168-000. Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Produktens färg: Svart
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Kina |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 320 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 254 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 304,8 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332161267 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 8536,69,8000 |