Tripp Lite B032-DPUA2 KVM-switchar Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B032-DPUA2
- EAN: 0037332235978
Tripp Lite B032-DPUA2, 4096 x 2160 pixlar, 4K Ultra HD, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B032-DPUA2. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: DisplayPort. HD-typ: 4K Ultra HD, Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Antal användare: 1 användare (er). Produktens färg: Svart, Kabellängd: 1,2 m, Certifiering: CE, FCC, REACH. Strömkälla: DC. Certifikat för överensstämmelse: RoHS
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 2 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | DisplayPort |
| DisplayPort-version | 1.1 |
| Kabellängd | 1,2 m |
| HDCP | Ja |
| Prestanda | |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Antal användare | 1 användare (er) |
| HDCP | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Rackmontering | Nej |
| Trådbunden fjärrväxling | Nej |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Ursprungsland | Kina |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Strömtillförsel | |
| USB-ström | Ja |
| Strömkälla | DC |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Grafikstyrenhet | |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Kina |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 84,1 mm |
| Djup | 83,3 mm |
| Höjd | 30,5 mm |
| Vikt | 350 g |
| Förpackningens bredd | 239 mm |
| Låddjup | 175 mm |
| Förpackningens höjd | 63,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 680 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 239 mm |
| Låddjup | 175 mm |
| Förpackningens höjd | 63,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 680 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 497,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 327,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 198,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,81 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332235975 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85176200 |