Tripp Lite B320-4X1-MHB-K AV-förlängare Repeater för AV-utrustning Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B320-4X1-MHB-K
- EAN: 0037332255167
Tripp Lite B320-4X1-MHB-K, 4096 x 2160 pixlar, Repeater för AV-utrustning, 15 m, Kabel, 3D kompatibilitet, HDCP
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B320-4X1-MHB-K. Modell: Repeater för AV-utrustning, Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Kabeltyper som stöds: Cat6, HDMI. Anslutningsteknologi: Kabel, USB-anslutning: USB Type-C. AC-inspänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz, Driftspänning: 24 V. Förpackningens bredd: 160 mm, Låddjup: 105,9 mm, Höjd: 348 mm. Kabel inkluderad: IR, Typer av nätkontakter som ingår: AU, EU, NA, UK
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Modell | Repeater för AV-utrustning |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Kabeltyper som stöds | Cat6, HDMI |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 15 m |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Ljudsystem | Flerkanalig |
| Ljudutgångskanaler | 7.1 kanaler |
| Material | Metall |
| LED-indikatorer | Ja |
| HDCP | Ja |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | TAA, CE, FCC, REACH |
| HDCP-version | 2.2 |
| Anslutningar | |
| RJ-45 utgångsportar | 1 |
| Antal USB-portar | 2 |
| Visningsportar in | 1 |
| HDMI-in | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 1 |
| USB-anslutning | USB Type-C |
| RS-232-ingångar | 1 |
| Fjärrstyrd (IR) ingång | 1 |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| 3,5 mm in | Ja |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Strömtillförsel | |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Driftspänning | 24 V |
| Ingående ström | 0.6 A |
| Uteffekt | 1 A |
| Extern strömadapter | Ja |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 50 ° C |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 85% |
| Förpackning | |
| Vikt inkl. förpackning | 1,44 kg |
| Förpackningens bredd | 160 mm |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens höjd | 348 mm |
| Låddjup | 105,9 mm |
| Förpackningens innehåll | |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Kabel inkluderad | IR |
| Bruksanvisning | Ja |
| Monteringssats | Ja |
| Fjärrkontroll ingår | Ja |
| Typer av nätkontakter som ingår | AU, EU, NA, UK |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 385,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 182,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 588 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 7,93 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332255164 |