Tripp Lite P139-06N-DP4K6B DisplayPort-kabel 0,2 m Mini DisplayPort Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P139-06N-DP4K6B
- EAN: 0037332210692
Tripp Lite P139-06N-DP4K6B, 0,2 m, Mini DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Honkoppling, 3840 x 2160 pixlar
Offer details
Description
Tripp Lite P139-06N-DP4K6B. Kabellängd: 0,2 m, Anslutning 1: Mini DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 228,6 mm, Höjd: 12,7 mm. Antal per förpackning: 1 styck. Ursprungsland: Kina, Ytterförpackningens bredd: 254 mm, Ytterförpackningens längd: 304,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,2 m |
| Anslutning 1 | Mini DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| DisplayPort-version | 1.2a |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332210699 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 30 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 254 mm |
| Ytterförpackningens längd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332210699 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |