Tripp Lite P169-000-KPA-BK keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P169-000-KPA-BK
- EAN: 0037332195494
Tripp Lite P169-000-KPA-BK, Svart, DISPLAYPORT, MINI DISPLAYPORT, Guld, 12,7 mm, 177,8 mm
Offer details
Description
Tripp Lite P169-000-KPA-BK. Produktens färg: Svart, Anslutning 1: DISPLAYPORT, Anslutning 2: MINI DISPLAYPORT. Förpackningens bredd: 12,7 mm, Låddjup: 177,8 mm, Höjd: 228,6 mm. Ursprungsland: Kina, Ytterförpackningens bredd: 373,4 mm, Ytterförpackningens längd: 431,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Anslutning 1 | DISPLAYPORT |
| Anslutning 2 | MINI DISPLAYPORT |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 12,7 mm |
| Låddjup | 177,8 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 373,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 431,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 270 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332195491 |
| Ursprungsland | Kina |