Tripp Lite U344-001-DP-4K videokabeladapter DisplayPort Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U344-001-DP-4K
- EAN: 0037332192134
Tripp Lite U344-001-DP-4K, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, USB, 3840 x 2160 pixlar, 5 Gbit/s
Offer details
Description
Tripp Lite U344-001-DP-4K. Anslutning 2: DisplayPort, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Typ, kontakt 2: Hankoppling. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 317,5 g, Bredd: 25,4 mm, Djup: 81,3 mm. Förpackningens bredd: 165,1 mm, Låddjup: 39,9 mm, Höjd: 137,9 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Dataöverföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
| Strömkälla | USB |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 317,5 g |
| Bredd | 25,4 mm |
| Djup | 81,3 mm |
| Höjd | 10,2 mm |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 39,9 mm |
| Höjd | 137,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 170 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 39,9 mm |
| Höjd | 137,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 170 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 214,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 175 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 297,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,87 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332192131 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |