Tripp Lite P580-001 DisplayPort-kabel 0,3 m Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P580-001
- EAN: 0037332186188 0373321861880
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P580-001, 0,3 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, 3840 x 2160 pixlar
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Displayport Cable With |
W128823702 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
Description
Tripp Lite P580-001. Kabellängd: 0,3 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ursprungsland: Vietnam, Ytterförpackningens bredd: 348 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,3 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332186185 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 420 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 348 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 348 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332186185 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |