Tripp Lite P580-006-V4 DisplayPort-kabel 1,83 m Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P580-006-V4
- EAN: 0037332255129
Tripp Lite P580-006-V4, 1,83 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, 7680 x 4320 pixlar
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P580-006-V4. Kabellängd: 1,83 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: REACH. Kabeldiameter: 6 mm. Förpackningens bredd: 165,1 mm, Låddjup: 228,6 mm, Höjd: 12,7 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Låsande kontakter | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Jacka material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Polyvinylklorid (PVC) |
| AWG kabelstorlek | 30 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Maximal upplösning | 7680 x 4320 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 7680 x 4320 |
| Videolägen som stöds | 4320p |
| HDCP | Ja |
| Certifiering | REACH |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifiering | REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 6 mm |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Förpackningens höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Förpackning | |
| Kabeldiameter | 6 mm |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 228,6 mm |
| Förpackningens höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332255126 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 317,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 330,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 69,8 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332255126 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |