Tripp Lite P580-010 DisplayPort-kabel 3,05 m Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P580-010
- EAN: 0037332145956 0373321459568 08 ...1459568 0803982827531 0763615944137 0132017907871 0617407471601 0010563105630 0163120299959 0012951707501 0601000662863 0705487031058 0151903070697more
Tripp Lite P580-010, 3,05 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite P580-010. Kabellängd: 3,05 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ursprungsland: Vietnam, Ytterförpackningens bredd: 350,5 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3,05 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | Ja |
| Dataöverföringshastighet | 10,8 Gbit/s |
| Grafikupplösningar som stöds | 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| HDCP | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 160 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 160 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332145953 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,4 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332145953 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |