Tripp Lite P581-006-V2 videokabeladapter 1,83 m DisplayPort DVI-D Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P581-006-V2
- EAN: 0037332191977
Tripp Lite P581-006-V2, 1,83 m, DisplayPort, DVI-D, Hankoppling, Hankoppling, Guld
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P581-006-V2. Kabellängd: 1,83 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DVI-D. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 500,4 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 500,4 mm. Kabelfärg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,83 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DVI-D |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Magnetiskt skyddad | Ja |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Anslutning till PC | Ja |
| Kabelfärg | Svart |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 150 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 150 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 500,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 500,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,65 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332191974 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Övrigt | |
| Anslutning till PC | Ja |
| Kabelfärg | Svart |