Tripp Lite P130-06N-DP-V2 videokabeladapter 0,15 m HDMI DisplayPort Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P130-06N-DP-V2
- EAN: 0037332200419
Tripp Lite P130-06N-DP-V2, 0,15 m, HDMI, DisplayPort, Hankoppling, Honkoppling, Guld
Offer details
Description
Tripp Lite P130-06N-DP-V2. Kabellängd: 0,15 m, Anslutning 1: HDMI, Anslutning 2: DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Förpackningens bredd: 99,1 mm, Låddjup: 119,4 mm, Höjd: 21,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 111,8 mm, Ytterförpackningens längd: 256,5 mm, Ytterförpackningens höjd: 119,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | HDMI |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Grafikupplösningar som stöds | 4096 x 2160 |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2a |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Strömkälla | USB |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Låddjup | 119,4 mm |
| Höjd | 21,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
| Förpackning | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Låddjup | 119,4 mm |
| Höjd | 21,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 111,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 256,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 119,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 820 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332200416 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |