Tripp Lite P580-006-8K6 DisplayPort-kabel 1,8 m Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P580-006-8K6
- EAN: 0037332254115
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P580-006-8K6, 1,8 m, DisplayPort, DisplayPort, Hankoppling, Hankoppling, 7680 x 4320 pixlar
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Displayport Cable With |
W128431089 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
Description
Tripp Lite P580-006-8K6. Kabellängd: 1,8 m, Anslutning 1: DisplayPort, Anslutning 2: DisplayPort. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: RoHS, REACH. Kabeldiameter: 6,8 mm. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1 | DisplayPort |
| Anslutning 2 | DisplayPort |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Låsande kontakter | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| AWG kabelstorlek | 30 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| 3D kompatibilitet | Ja |
| Maximal upplösning | 7680 x 4320 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 7680 x 4320 |
| Videolägen som stöds | 4320p |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Certifiering | RoHS, REACH |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Ursprungsland | Kina |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifiering | RoHS, REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 6,8 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120 g |
| Förpackning | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Kabeldiameter | 6,8 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332254112 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,22 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 431,8 mm |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332254112 |