Tripp Lite SRCOOLNETLX nätverkskort/adapters RJ-45, USB 2.0
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: SRCOOLNETLX
- EAN: 0037332231222
Tripp Lite SRCOOLNETLX, RJ-45, USB 2.0, Svart, Taiwan, 76,2 mm, 147,3 mm, 31,8 mm
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRCOOLNETLX. Utgränssnittet: RJ-45, USB 2.0. Produktens färg: Svart, Ursprungsland: Taiwan. Bredd: 76,2 mm, Djup: 147,3 mm, Höjd: 31,8 mm. Kabel inkluderad: Micro-USB, Förpackningens bredd: 161 mm, Låddjup: 178,1 mm. Produkter per ytterförpackning: 20 styck, Ytterförpackningens bredd: 340,1 mm, Ytterförpackningens längd: 410 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Intern | Nej |
| Utgränssnittet | RJ-45, USB 2.0 |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Design | |
| Intern | Nej |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Produktens färg | Svart |
| LED-indikatorer | Ja |
| Egenskaper | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332231229 |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 76,2 mm |
| Djup | 147,3 mm |
| Höjd | 31,8 mm |
| Vikt | 320 g |
| Förpackningens bredd | 161 mm |
| Låddjup | 178,1 mm |
| Förpackningens höjd | 102,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Förpackning | |
| Kabel inkluderad | Micro-USB |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 161 mm |
| Låddjup | 178,1 mm |
| Förpackningens höjd | 102,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 18 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 340,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 410 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 505 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | Micro-USB |
| Bruksanvisning | Ja |